Apsveicam mūsu mākslas studijas “Raibulis” audzēkņus!

   Saņemta balva no Gaujienas J.Vītola mūzikai veltītā bērnu mākslas konkursa.
2.vietu ieguvusi mākslas studijas “Raibulis” audzēkne Marta Smilga, kuras darbu pabeigt palīdzēja draudzene Irbe Butule.
Šī gada konkursa tēma – Klausoties Jāzepa Vītola kantāti „Ziemeļblāzma”, gleznot mākslas darbu ar impresionisma paņēmieniem.
Konkursu organizē Gaujienas mūzikas un mākslas skola sadarbībā ar Jāzepa Vītola memoriālo muzeju „Anniņas”, Gaujienas pagasta pārvaldi un biedrību „Vītolēni”, lai popularizētu Jāzepa Vītola mūziku.
Apsveicam Martu un viņas draudzeni Irbi, bez kuras palīdzības darbs netiktu pabeigts!


   Apsveicam mākslas studijas “ Raibulis” audzēknes Anniku Ozoliņu un Paulu Jerumani ar 1.vietas diplomiem 15.Starptautiskajā konkursā “Karalienes Marijas pasakas” Rumānijā.
Šī gada konkursā uzdevums bija veidot darbu pēc Brāļu Grimmu pasakas “ Vienace, divace un Trijace” motīviem. Priecājamies, ka meitenēm tas lieliski izdevies.


   Saņemti diplomi no 17.Starptautiskās bērnu un jauniešu mākslinieciskās jaunrades Bienāles Polijā. Konkursam darbi saņemti no Azerbaidžānas, Bulgārijas, Ķīnas, Horvātijas, Kazahijas, Čehijas, Holandes, Latvijas, Moldāvijas, Polijas, Krievijas, Serbijas, Šrilankas, Taizemes, ASV, Ukrainas un Ungārijas.
   Apsveicam mūsu laureātes, mākslas studijas “ Raibulis” audzēknes – Than Van Loung un Martu Kreicbergu.
   Priecājamies, ka diplomu dizainam izmantots mūsu Than Van Loung darbs. Bienāle tematiski tika veltīta izcilā XVI gadsimta flāmu gleznotāja Pītera Brēgeļa daiļradei.

Mākslas studijas vadītāja: Maija Purgaile


   Saņemti diplomi no Starptautiskajiem konkursiem – Slovēnijas mākslas konkursa Ex temporu 2022 un diviem Bulgārijas konkursiem.


  Apsveicam ar panākumiem Starptautiskā mākslas konkursa “Manas zemes mūzika un deja” finālā – Reini Zvirgzdiņu un Ritvaru Matisonu.
Jāņu dienā tika izvērtēti fināla konkursam iesūtītie darbi no 19 pasaules valstīm.
Prieks par mūsu mākslas studijas audzēkņiem!


   Jāņu dienā saņemta priecīga vēsts no Madeiras salas, Portugālē. Starptautiskajā skolēnu mākslas konkursā, kura tēma – “Manas zemes dārgumi”, atzinību ieguvuši mākslas studijas ”Raibulis” audzēkņu Ievas Pūces un Van Loung Thanh darbi. Sertifikātu par darba iekļaušanu noslēguma izstādē ieguvis Daniels Kudrjavcevs.


Saņemti diplomi no 18.Starptautiskā mākslas konkursa Lipovā, Rumānijā – “Rudens krāsas”.
Apsveicam mākslas studijas “Raibulis” audzēknes ar teicamiem panākumiem konkursā!
1.vietas diploms – Marijai Graudiņai.
2.vietas diplomi – Paulai Jerumanei un Helēnai Švarcai.
Konkursā piedalījušies bērni un jaunieši no 17 valstīm.


  PAZIŅOTI POLIJAS BĒRNU UN JAUNIEŠU MĀKSLAS BIENNĀLES – “ĻOTI ZINĀMS UN NEZINĀMS”- REZULTĀTI.
Apsveicam mākslas studijas “Raibulis” audzēknes – Thanh Van Loung un Martu Kreicbergu ar panākumiem konkursā!
Šī gada konkurss tika veltīts izcilajam flāmu māksliniekam Pīteram Brēgelim Vecākajam (Pieter Bruegel jeb Brueghel, jeb Breughel, dzimis apm. 1525. Bredā, miris 1569.g. 9.septembrī Briselē).
Godalgoto darbu vidū – Thanh Van Loung. Ekspozīcijai nominēts Martas Kreicbergas darbs, kurš tapis vēl “pirmscovid ēras“ laikā.


   Apsveicam mūsu mākslas studijas “Raibulis” audzēkņus – Reini Zvirgzdiņu un Ritvaru Matisonu, kuru grafikas darbi starptautiskajā konkursā Bulgārijā –”Manas tautas mūzika un deja”, tēma -“Mūzikas instrumenti”- iekļuvuši 200 finālistu vidū.
Konkursā piedalījušies 696 dalībnieki no 19 pasaules valstīm.
Finālistu darbi tiks eksponēti konkursa noslēguma izstādē Montanas pilsētā, Bulgārijā Mūzikas svētku laikā.


   Starptautiskajā jaunatnes mākslas izstādē Nova Zagora, Bulgārijā diploms mākslas studijas “Raibulis” audzēknei Leonorai Lauvai. Apsveicam!
KONKURSĀ 3217 MĀKSLAS DARBI SAŅEMTI NO BALTKRIEVIJAS, BULGĀRIJAS, APVIENOTĀS KARALISTES, VĀCIJAS, ĒĢIPTES, INDIJAS, INDONĒZIJAS, IRĀNAS, KANĀDAS, KAZAHSTĀNAS, ĶĪNAS, LATVIJAS, LIETUVAS, POLIJAS, PORTUGĀLES, RUMĀNIJAS, KRIEVIJAS, ASV, ZIEMEĻMAKEDONIJAS, SLOVĀKIJAS, SLOVĒNIJAS, SERBIJAS, TAI ZEMES, TURCIJAS, UKRAINAS, UNGĀRIJAS, HORVĀTIJAS, MONTE NEGRO UN ČEHIJAS REPUBLIKAS.


   Apsveicam mākslas studijas “Raibulis” audzēkni Jeti Roni – Rīgas izglītības iestāžu vizuāli plastiskās mākslas konkursa ”Gleznojumi uz zīda un stikla. Dārzs” laureāti!

   Darba apstākļi epidemioloģisko noteikumu iespaidā ir sarežģīti. Tas tomēr bijis pārvarams šķērslis Jetei, lai veiksmīgi aizstāvētu savu jau 2021.gadā izcīnīto laureātes godu gleznojumos uz zīda.


Mākslas studijas “Raibulis” panākumi konkursā “Portretu galerija – Ieskaties radoši!”

   2021.gada nogalē mākslas studijas Ŗaibulis” audzēkņi kuplā skaitā piedalījās Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā – izstādē “Portretu galerija – Ieskaties radoši!”
   Konkursa mērķis – veicināt interesi par laikmetīgo mākslu, stiliem, mākslas darbiem un to autoriem. Bērni un jaunieši tika aicināti – veidot laikmetīgus, oriģinālus vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbus, aicināti – eksperimentēt, radoši pielietot tradicionālas un netradicionālas tehnikas un paņēmienus, izmantot dažādus materiālus.
   Katrs autors veidoja portretu, iespaidojoties no kāda mākslinieka darbiem. Mūsu audzēkņi izvēlējās R.Ivanovu, F.Pauļuku, Senās Ēģiptes mākslu, Gogēnu u.c.
Visaugstāk tika novērtēti Paulas Jerumanes un Dārtas Zvirgzdiņas darbi, kuri ieguva 1.pakāpes diplomus.

Mākslas studijas vadītāja: Maija Purgaile