Apsveicam mūsu mākslas studijas “Raibulis” audzēkņus!

Apsveicam mākslas studijas “Raibulis” audzēkņus! Skolēni saņēmuši diplomus un balvas no Indijas Starptautiskā mākslas konkursa “My Mother Land”, kas veltīts Indijas neatkarības 75 gadu jublejai. Žūrijas balvas Laumai Bērziņai un Mikam Vorobjovam, diploms Elzai Jankovičai.

Izsakām pateicību mākslas studijas vadītājai Maijai Purgailei


   Apsveicam mākslas studijas “Raibulis” audzēknes ar panākumiem izstādēs un konkursos!
Kamēr atpūšamies vasaras brīvdienās, darbi plūc laurus dažādās izstādēs.
   Esam saņēmuši Atzinību par dalību Starptautiskajā skolēnu mākslas konkursā “Manas zemes dārgumi. Ainava” 2023 – Jetei Ronei; Atzinības par piedalīšanos 27.Starptautiskajā konkursā Ex Temporu 2023 Slovēnijā – Jetei Ronei, Paulai Kastanasai un Marijai Graudiņai; Atzinību par panākumiem Jāzepam Vītolam veltītajā konkursā Gaujienā – Enijai Miļkevičai.
Šī izstāde aplūkojama J.Vītola muzejā Gaujienā. Laureātu apbalvošana 8.septembrī.

Jauku vasaras nogali vēlot,
Maija


  Apsveicam mākslas studijas “Raibulis” audzēkni Jeti Roni ar laureātes diplomu Starptautiskajā bērnu mākslas konkursā “Manas zemes dārgumi” Portugālē, Madeirā.
Šī gada tēma – “Manas zemes ainava”.
Priecājamies, ka Jetes darbs izpelnījies žūrijas atzinību.
  Jete kārtējo reizi attaisno godu saņemt Kultūras ministrijas apbalvojumu par sasniegumiem starptautiskos konkursos.

Izsakām pateicību mākslas studijas vadītājai Maijai Purgailei


 Lepojamies, ka mēs – Jete Rone un Maija Purgaile – esam to starpā, kuri saņēmuši Kultūras ministrijas apbalvojumus.
 Kultūras ministrijas apbalvojumus par īpašiem sasniegumiem 12.maijā saņēma 52 audzēkņi un 51 pedagogs no 18 izglītības iestādēm. Jaunie talanti guvuši godalgas dejas, mūzikas, mākslas un dizaina konkursos. Panākumi gūti nopietnos konkursos gan tepat Latvijā, gan Austrijā, Armēnijā, Čehijā, Francijā, Itālijā, Igaunijā, Indijā, Japānā, Kazahstānā, Ķīnā, Lietuvā, Lielbritānijā, Polijā, Rumānijā, Spānijā un Vācijā.
  Kultūras ministrs Nauris Puntulis, uzrunājot klātesošos, uzsvēra: “Katrs skolēns un jaunietis, kurš šodien ticis godināts, vēl ir tikai ceļa sākumā. To pavadoņi šajā ceļā ir pedagogi un vecāki. Ikviena talanta iemirdzēšanās ir visu iesaistīto kopdarbs, ar kuru šodien no sirds lepojamies. Ar gandarījumu pasniedzu atzinības rakstus tik kuplam pulkam, tas liecina, ka mūsu kultūras dzīves nākotnei ir laba perspektīva.”
  Novēlam arī citiem mākslas studijas “Raibulis” audzēkņiem pielikt pūles, lai radošās idejas ne tikai būtu ieskicētas, bet arī ar pacietību un gribas spēku pārtaptu pabeigtos mākslas darbos.
Lai veicas!
Maija Purgaile


  Apsveicam mākslas studijas “Raibulis” audzēkni Laumu Bērziņu ar diplomu Starptautiskajā bērnu mākslas konkursā “Nova Zagora 2023″ Bulgārijā!
   Starptautiskajā bērnu mākslas konkursā “Nova Zagora 2023”, Bulgārijā piedalījušies 3027 autori no Albānijas, Argentīnas, Baltkrievijas, Vācijas, Ēģiptes, Indijas, Izraelas, Irānas, Kazahijas, Kipras, Ķīnas, Latvijas, Lietuvas, Meksikas, Polijas, Portugāles, Rumānijas, Sauda Arābijas, Singapūras, Ziemeļmaķedonijas, Slovākijas, Slovēnijas, Serbijas, Taizemes, Turcijas, Ukrainas, Ungārijas, Horvātijas, Čehijas, un Šrilankas.

Izsakām pateicību mākslas studijas vadītājai Maijai Purgailei


       Apsveicam Arti Šteinu ar 3.vietu Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas
konkursā-labdarības akcijā “Ziemas stāsti”.
Konkursā piedalījās 300 dalībnieki.


   22.decembrī tika pasniegti diplomi Mākslas studijas “ Raibulis” audzēkņiem, konkursa “Tekstilmozaika” dalībniekiem. II pakāpes diplomus saņēma Jete Rone un Thanh Van Loung, bet III pakāpes diploms – Annikai Ozoliņai.
   Kā noslēguma pasākumā organizatori atzīmēja, tekstilmākslas darbu izveide prasa ļoti lielu ieguldīto darbu, laiku un pacietību. Novēlu mūsu audzēkņiem, lai nezustu griba radīt jaunus darbus arī 2023.gadā!

Skolotāja Maija Purgaile


   Apsveicam mākslas studijas “Raibulis” audzēkni Jeti Roni ar Zelta medaļu Indijas neatkarības 75.gadadienai veltītajā starptautiskajā konkursā Indijā.
Prieks, ka mūsu darbs nodarbībās, gūstot ieskatu Senās Indijas mākslā, atnesis dāvanu no austrumu zemes pašā Ziemassvētku priekšvakarā.

Skolotāja Maija Purgaile.


Apsveicam mūsu audzēkņus, kuru darbi izvirzīti XIV Starptautiskās bērnu un jauniešu mākslas izstādes/konkursa “Trejdegsnis/Triple Sun” laureātu izstādei.

Tēma – “Mans zelts ir mana tauta, mans gods ir viņas gods” R.Blaumanis.
Konkursā tika pieteikti 510 jauno mākslinieku darbi no Bulgārijas, Igaunijas, Lietuvas, Indijas, Honkongas, Šrilankas, Taizemes, Taivānas, Turcijas un Latvijas.
Žūrija noslēguma klātienes izstādei atlasīja 160 darbus, kuru vidū ir 5 mākslas studijas “Raibulis” audzēkņu – Elīzas Čerņavskas, Elzas Jankovičas, Marsela Rozes /2 darbi/ un Ritvara Matisona darbi.
Pirmo atlases kārtu pārvarēja un konkursam kvalificējās 9 mūsu audzēkņu darbi.
Konkursu organizē biedrība “Trejdegsnis” sadarbībā ar mākslas studiju “Raibulis” un Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolu.
Pirmā “Trejdegšņa” konkursa izstāde tika organizēta 2004.gadā mākslas studijai “Raibulis” sadarbojoties ar Rīgas Itas Kozakēvičas Poļu vidusskolu. Kopš 2007.gada konkurss ir starptautisks.
Vairāk par konkursu – https://www.facebook.com/profile.php?id=100057325725675


   Praktiskās estētikas skolā līdz 22.decembrim apskatāma izstāde “TEKSTILA KOLĀŽA – 3”. Izstādē šogad piedalās 96 dalībnieki ar 70 visdažādākajās tekstila tehnikās izpildītiem darbiem.
Mākslas studiju “Raibulis” izstādē pārstāv – Annika Ozoliņa, Jete Rone /2 darbi/ un Van Thanh Loung.


Apsveicam Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa – izstādes “Ziedonis.Pasaule.Es.” dalībniekus un laureātus!

   Dalībnieki tika aicināti radīt laikmetīgus vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbus, iedvesmojoties no Imanta Ziedoņa literārajiem darbiem.
   Mākslas studiju “Raibulis” konkursā parstāvēja un 1.pakāpi ieguva – Lauma Bērziņa un Marta Smilga, 2.pakāpi – Elīza Čerņavska, Irbe Butule, Pērle Belasova, Elza Rēķe un Jete Rone.
Apsveicam meitenes ar lieliskajiem rezultātiem.
Vēlam veiksmi arī turpmāk!


   Saņemta balva no Gaujienas J.Vītola mūzikai veltītā bērnu mākslas konkursa.
2.vietu ieguvusi mākslas studijas “Raibulis” audzēkne Marta Smilga, kuras darbu pabeigt palīdzēja draudzene Irbe Butule.
Šī gada konkursa tēma – Klausoties Jāzepa Vītola kantāti „Ziemeļblāzma”, gleznot mākslas darbu ar impresionisma paņēmieniem.
Konkursu organizē Gaujienas mūzikas un mākslas skola sadarbībā ar Jāzepa Vītola memoriālo muzeju „Anniņas”, Gaujienas pagasta pārvaldi un biedrību „Vītolēni”, lai popularizētu Jāzepa Vītola mūziku.
Apsveicam Martu un viņas draudzeni Irbi, bez kuras palīdzības darbs netiktu pabeigts!


   Apsveicam mākslas studijas “ Raibulis” audzēknes Anniku Ozoliņu un Paulu Jerumani ar 1.vietas diplomiem 15.Starptautiskajā konkursā “Karalienes Marijas pasakas” Rumānijā.
Šī gada konkursā uzdevums bija veidot darbu pēc Brāļu Grimmu pasakas “ Vienace, divace un Trijace” motīviem. Priecājamies, ka meitenēm tas lieliski izdevies.


   Saņemti diplomi no 17.Starptautiskās bērnu un jauniešu mākslinieciskās jaunrades Bienāles Polijā. Konkursam darbi saņemti no Azerbaidžānas, Bulgārijas, Ķīnas, Horvātijas, Kazahijas, Čehijas, Holandes, Latvijas, Moldāvijas, Polijas, Krievijas, Serbijas, Šrilankas, Taizemes, ASV, Ukrainas un Ungārijas.
   Apsveicam mūsu laureātes, mākslas studijas “ Raibulis” audzēknes – Than Van Loung un Martu Kreicbergu.
   Priecājamies, ka diplomu dizainam izmantots mūsu Than Van Loung darbs. Bienāle tematiski tika veltīta izcilā XVI gadsimta flāmu gleznotāja Pītera Brēgeļa daiļradei.

Mākslas studijas vadītāja: Maija Purgaile


   Saņemti diplomi no Starptautiskajiem konkursiem – Slovēnijas mākslas konkursa Ex temporu 2022 un diviem Bulgārijas konkursiem.


  Apsveicam ar panākumiem Starptautiskā mākslas konkursa “Manas zemes mūzika un deja” finālā – Reini Zvirgzdiņu un Ritvaru Matisonu.
Jāņu dienā tika izvērtēti fināla konkursam iesūtītie darbi no 19 pasaules valstīm.
Prieks par mūsu mākslas studijas audzēkņiem!


   Jāņu dienā saņemta priecīga vēsts no Madeiras salas, Portugālē. Starptautiskajā skolēnu mākslas konkursā, kura tēma – “Manas zemes dārgumi”, atzinību ieguvuši mākslas studijas ”Raibulis” audzēkņu Ievas Pūces un Van Loung Thanh darbi. Sertifikātu par darba iekļaušanu noslēguma izstādē ieguvis Daniels Kudrjavcevs.


Saņemti diplomi no 18.Starptautiskā mākslas konkursa Lipovā, Rumānijā – “Rudens krāsas”.
Apsveicam mākslas studijas “Raibulis” audzēknes ar teicamiem panākumiem konkursā!
1.vietas diploms – Marijai Graudiņai.
2.vietas diplomi – Paulai Jerumanei un Helēnai Švarcai.
Konkursā piedalījušies bērni un jaunieši no 17 valstīm.


  PAZIŅOTI POLIJAS BĒRNU UN JAUNIEŠU MĀKSLAS BIENNĀLES – “ĻOTI ZINĀMS UN NEZINĀMS”- REZULTĀTI.
Apsveicam mākslas studijas “Raibulis” audzēknes – Thanh Van Loung un Martu Kreicbergu ar panākumiem konkursā!
Šī gada konkurss tika veltīts izcilajam flāmu māksliniekam Pīteram Brēgelim Vecākajam (Pieter Bruegel jeb Brueghel, jeb Breughel, dzimis apm. 1525. Bredā, miris 1569.g. 9.septembrī Briselē).
Godalgoto darbu vidū – Thanh Van Loung. Ekspozīcijai nominēts Martas Kreicbergas darbs, kurš tapis vēl “pirmscovid ēras“ laikā.


   Apsveicam mūsu mākslas studijas “Raibulis” audzēkņus – Reini Zvirgzdiņu un Ritvaru Matisonu, kuru grafikas darbi starptautiskajā konkursā Bulgārijā –”Manas tautas mūzika un deja”, tēma -“Mūzikas instrumenti”- iekļuvuši 200 finālistu vidū.
Konkursā piedalījušies 696 dalībnieki no 19 pasaules valstīm.
Finālistu darbi tiks eksponēti konkursa noslēguma izstādē Montanas pilsētā, Bulgārijā Mūzikas svētku laikā.


   Starptautiskajā jaunatnes mākslas izstādē Nova Zagora, Bulgārijā diploms mākslas studijas “Raibulis” audzēknei Leonorai Lauvai. Apsveicam!
KONKURSĀ 3217 MĀKSLAS DARBI SAŅEMTI NO BALTKRIEVIJAS, BULGĀRIJAS, APVIENOTĀS KARALISTES, VĀCIJAS, ĒĢIPTES, INDIJAS, INDONĒZIJAS, IRĀNAS, KANĀDAS, KAZAHSTĀNAS, ĶĪNAS, LATVIJAS, LIETUVAS, POLIJAS, PORTUGĀLES, RUMĀNIJAS, KRIEVIJAS, ASV, ZIEMEĻMAKEDONIJAS, SLOVĀKIJAS, SLOVĒNIJAS, SERBIJAS, TAI ZEMES, TURCIJAS, UKRAINAS, UNGĀRIJAS, HORVĀTIJAS, MONTE NEGRO UN ČEHIJAS REPUBLIKAS.


   Apsveicam mākslas studijas “Raibulis” audzēkni Jeti Roni – Rīgas izglītības iestāžu vizuāli plastiskās mākslas konkursa ”Gleznojumi uz zīda un stikla. Dārzs” laureāti!

   Darba apstākļi epidemioloģisko noteikumu iespaidā ir sarežģīti. Tas tomēr bijis pārvarams šķērslis Jetei, lai veiksmīgi aizstāvētu savu jau 2021.gadā izcīnīto laureātes godu gleznojumos uz zīda.


Mākslas studijas “Raibulis” panākumi konkursā “Portretu galerija – Ieskaties radoši!”

   2021.gada nogalē mākslas studijas Ŗaibulis” audzēkņi kuplā skaitā piedalījās Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā – izstādē “Portretu galerija – Ieskaties radoši!”
   Konkursa mērķis – veicināt interesi par laikmetīgo mākslu, stiliem, mākslas darbiem un to autoriem. Bērni un jaunieši tika aicināti – veidot laikmetīgus, oriģinālus vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbus, aicināti – eksperimentēt, radoši pielietot tradicionālas un netradicionālas tehnikas un paņēmienus, izmantot dažādus materiālus.
   Katrs autors veidoja portretu, iespaidojoties no kāda mākslinieka darbiem. Mūsu audzēkņi izvēlējās R.Ivanovu, F.Pauļuku, Senās Ēģiptes mākslu, Gogēnu u.c.
Visaugstāk tika novērtēti Paulas Jerumanes un Dārtas Zvirgzdiņas darbi, kuri ieguva 1.pakāpes diplomus.

Mākslas studijas vadītāja: Maija Purgaile