Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs kopā ar Rīgas domes Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu apmeklē skolu.

renov0008

13. jūnijā Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs kopā ar Rīgas domes Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu un audzēkņiem no dažādām Rīgas skolām iepazinās ar paveiktajiem un plānotajiem skolu ēku atjaunošanas darbiem centra rajonā. Delegācija apmeklēja Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolu un Rīgas Centra Humanitāro vidusskolu.
“Šo abu skolu audzēkņi un pedagogi jauno mācību gadu sagaidīs daudz patīkamākās telpās – būs gan jaunas fasādes, gan pamatīgi pārbūvētas iekštelpas, gan jaunas mēbeles, gan labiekārtota skolām pieguļošā teritorija. Pēc šo darbu paveikšanas nākamais uzdevums mums būs nodrošināt labākas sportošanas iespējas ārpus telpām,” norādīja Nils Ušakovs.
Šogad ir ieplānots, ka 2798 kvadrātmetru platībā tiks veikts kosmētiskais remonts, atjaunota apkures, ventilācijas un siltumapgādes sistēmas. Skolas serveru telpai tiks uzstādīta jauna gaisa kondicionēšanas sistēma. Tiks izbūvēti jauni ūdensvada un kanalizācijas tīkli, nomainīti elektrotīkli, uzstādīta jaunu apsardzes un ugunsgrēka trauksmes izziņošanas sistēma. Jaunās telpas arī aprīkos ar jaunām mēbelēm.
“Šobrīd Natālijas Draudziņas vidusskolas ēkā ir paveikti 30% no plānotajiem būvdarbiem. No jaunā mācību gada skola iegūs arī jaunu vizuālo tēlu ēkai Bruņinieku ielā 24A, jo tiks renovēta tās fasāde 2490 kvadrātmetru platībā un mainīts dekoratīvais stiklojums un logi,” par skolas atjaunošanas darbiem informēja O.Burovs.
Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolas ēkas atjaunošanu pēc Īpašuma departamenta pasūtījuma veic pilnsabiedrība “AKN”. Kopīgās otrās kārtas būvniecības un būvuzraudzības darbu izmaksas ir gandrīz 1,22 miljoni eiro.