Kultūrizglītojoša āra nodarbība orientēšanās spēle “Vecrīgas pētnieks” 4. a, 6. b un 8. a klase

   Septembra nogalē un oktobra sākumā Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolas 4. a, 6. b un 8. a klašu skolēni un klases audzinātājas, programmas “Latvijas Skolas soma” ietvaros, piedalījās “Prima Tour” organizētā ārpus klases nodarbībā – orientēšanās spēlē “Vecrīgas pētnieks”.
   Skolēniem āra nodarbība ļoti patika, jo tā bija iespēja savādāk ieraudzīt Vecrīgu un uzzināt daudz ko jaunu, kam ikdienā, ejot garām, nepievērtu uzmanību. Par pašu pasākumu – katra klase tika sadalīta vairākās komandās, divu stundu laikā katrai komandai jāatrod vairāki objekti Vecrīgā, katrā objektā veicams kāds uzde-vums.
   4. a klases skolēnu atsauksmes “Mums patika Doma laukums un meklēt dažādas vietas”, “Interesanti bija izdomāts, kā tieši jāfotografējas un jāfilmējas”, “Bija grūti izskaitīt Rīgas pils logus”, “ Tur bija ļoti smieklīgs akmens ar seju.”, “Māju dizains bija interesants”, “Mēs uzzinājām, ka Vecrīga ir liela un ka lielgabals tur ir no 17.gadsimta”, “Uzzinājām, ka Okupācijas muzejs apmeklētājiem ir 30 minūtes par brīvu”, “Bija laba, izglītojoša pastaiga. Laiks pagāja ļoti ātri”.

#skolassomaRiga #LV100


Skatīt citas aktivitātes “Skolas soma” programmas ietvaros