Atskats uz dabaszinību nedēļas aktivitātēm.

No 17. līdz 21.oktobrim skolēni, pedagogi, absolventi un vecāki varēja pildīt tematiskās Dabaszinību nedēļas testu. Detalizēta pareizo atbilžu un rezultātu izziņošana, kā arī apbalvošana notiks pēc skolēnu brīvlaika.

18.oktobrī 12.klase devās ekskursijā uz Valsts asinsdonoru centru. Skolēni apmeklēja VAC laboratorijas, brīvprātīgie drosminieki – ziedoja asinis.

19.oktobrī notika skolas bioloģijas olimpiāde. 9.klašu grupā pirmā vietaAnnai Marijai Skudrai (9.b). 10.klasē 1.vietaReinholdam Raivo Tannenbergam. 11.klasē 1.vietaEdvīnam Ļaham. 12.klasē 1.vietaReinim Ozoliņam. Attēlu galerijā pievienots visu laureātu saraksts. Apsveicam!

Tāpat šajā dienā 5.klases apmeklēja Saules muzeju.

20.oktobrī skolā viesojās Dabas aizsardzības pārvaldes CITES nodaļas darbiniece Ilona Vilne, kas stāstīja par CITES konvenciju – starptautisku vienošanos par tirdzniecību ar apdraudētajām savvaļas dzīvnieku un augu sugām.

21.oktobrī 9.a klase apmeklēja Farmācijas muzeju. 11.klase klausījās Sarkanā krusta pārstāves Marionas Baltkalnes lekciju par asinsdonoru kustību pasaulē, savukārt 9. un 10.klašu skolēnus ar studijām LU Bioloģijas fakultātē iepazīstināja skolas absolventi Gatis Akmeņkalns un Marta Dunke.

22.oktobrī (sestdienā) ieinteresētie skolēni piedalījās LU Jauno biologu skolas nodarbībā – uzzināja daudz jauna par pūcēm, darbojās laboratorijā, pildīja uzdevumus un izgatavoja putnu būrīti.