1. klašu pretendentiem

Īsumā informēju par 1.klases pretendentu vecāku sapulcē runāto:

1) Nākamajā mācību gadā Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolā tiks uzņemtas 3 pirmās klases, katrā 30 skolēni.

2) Jums svarīgākie momenti ir divi. Pirmais – apstiprinājuma vēstules par bērna iestāšanos 1.klasē sūtīsim jau 15.maijā nevis 1.jūnijā. Jums būs jāatbild apstiprinoši vai noliedzoši līdz 1.jūnijam. Un otrais – sešgadīgie bērni (tie, kuriem 2019. paliek 6 gadi) pretendentu rindā tiek pārcelti uz beigām neatkarīgi no dzīves vietas.

3) Skola rīkos pretendentiem iepazīšanās nodarbības 6., 13., 20., un 27.martā no 17.30 līdz 19.00 Bruņinieku ielā 24A. Ja bijāt sanāksmē un jau informējāt par šo nodarbību apmeklēšanu vai neapmeklēšanu – paldies! Ja nebijāt, lūdzam mūs informēt par lēmumu elektroniski, lai varam uz pirmo nodarbību sadalīt pretendentus grupās. Šo nodarbību apmeklēšana vai neapmeklēšana bērna uzņemšanu vai neuzņemšanu skolā nekādi neietekmēs. Visu noteiks numurs rindā. Rinda tiks aktualizēta pēc iedzīvotāju reģistra datiem uz marta sākumu un par būtiskām izmaiņām Jūsu kārtas numurā informēsim Jūs elektroniski.

4) Ierodoties uz sagatavošanas nodarbībām, nepieciešams penālis, kurā ir:
• parastais zīmulis,
• krāsainie zīmuļi,
• šķēres ar noapaļotiem galiem,
• līmes zīmulītis;
• aplikāciju papīrs,
maiņas apavi.

5) Skolas mājas lapā ir izveidota sadaļu “1.KLAŠU PRETENDENTIEM”, kurā ievietosim visu informāciju pretendentu vecākiem vai aizbildņiem.

Ja esat izlēmuši mācības uzsākt citā skolā, lūdzu informējiet mūs par to nekavējotiesjo tas maina citu pretendentu pozīciju rindā.

Rīgas pilsētas noteikumi par bērnu uzņemšanu 1. klasē.

E-pasts: rndv@riga.lv